Her santimetrekarede hissedilen, 1973 Tecrübesi.1973 tecrübesiyle ve 'Saye' adıyla ilk adımlarını atan firmamız, 2010 yılında Esse Home Stile, 2015 yılına geldiğinde ise SayeHome olarak faaliyetini günden güne artan kalitesiyle devam ettirmekte. Müşteri memnuniyetini ilke edinmesiyle dürüst, kaliteli işler ortaya koymasıyla ve geniş personel ekibiyle 3000m2 lik üretim alanında kanepe, çekyat, koltuk takımı, oturma grubu, duvar üniteleri, ev tekstili ve modüler mobilya üretim entegre tesisi haline gelen Saye Home, geliştirdiği özel dizayn ve özel müşteri siparişi imalatlarıyla,kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla birlikte tüm yurt içi bayi ağı ve birçok ülkeye; üretim, ithalat ve ihracat yaparak siz müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Üretim kapasitesini her yıl gelişen teknolojiye paralel olarak yenileyen ve genişleten Saye Home, ana malzemelerini özenle seçmekte, insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir. Üretimlerimiz CNC sistemli makinelerde yapılmaktadır.

Her geçen gün artan ürün çeşidiyle, sektörde her zaman yenilik peşinde koşan atılımcı ruh, yeni bin yıla bir dünya şirketi olma hedefiyle girmiştir. Bu ilkeleri göz önünde bulundurarak bütün ürünlerimiz ergonomi, fonksiyonel ve estetik nitelikleri taşıma şartları ile üretilir. Bu yüzden Saye Home Markası; sizlere kalite ve konforu garanti etmektedir. Müşterisine değer veren, ürün model ve kalitesini devamlı geliştirmeye çalışan, fiyat ve kaliteyi doğru noktada buluşturmaya çalışan anlayışımız yurt içinde ve yurt dışında sahip olduğumuz geniş müşteri portföyünün göstergesidir.

Saye Kullanıcılarından,
'GERÇEK' Yorumlar!

Yorumlar, gerçek SayeHome ürünü kullanıcıları tarafından yazılı istenerek derlenmiş
olup, orjinalleri SayeHome arşivinde saklıdır.

Konforuyla ve evimdeki diğer eşyalara çabucak uyum sağlamasıyla aldığım üründen çok memnun kaldım, taşıma konusundaki hassasiyetleri ve işlerine ilgileri de gözümüzden hiç kaçmadı. İlginiz ve kaliteniz için çok teşekkürler Saye Home!
'Mağazada güzel ama evde nasıl duracak? Dayanıklı mı yoksa bir süre sonra sıkıntılar başlayacak mı?' Satın almadan önce aklımızda türlü türlü sorular oluyor ama Saye Home ürünlerinden uzun süreli bir köşe koltuk takımı kullanıcısı olarak, ürünümden çok memnunum.

Ben toptan alışveriş yapan bir mağaza işletmecisi olarak, nakliye konusunda endişelerim vardı fakat telaşım boşaymış. Ekstra karton kutular ve özenle paketlenmiş detayları görünce ticaretimiz hep devam etti. Bu da kurumsal firma farkı sanırım.